Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś,
nigdy tego nie dokonasz.

Bruce Lee

Myślisz o poprawieniu kondycji fizycznej, chcesz schudnąć, wzmocnić mięśnie albo po prostu masz ochotę aktywnie spędzić czas? Każdy z powodów jest dobry, aby skorzystać z usług klubu [nazwa firmy]. Ale uwaga – od myślenia do działania droga bywa bardzo długa. Dlatego trafiłeś w odpowiednie miejsce, które pozwoli Ci zacząć działać i to skutecznie.

Pamiętaj, nigdy nie jest za późno, by zmienić nawyki żywieniowe i styl życia. Taką możliwość oferuje Ci klub [nazwa firmy], nastawiony na efektywny wysiłek fizyczny dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Ruch często kojarzy Ci się z morderczymi treningami na siłowni? My udowadniamy, że ćwiczenia to także przyjemność, pomysłowa forma spędzenia czasu, nie wspominając już o korzyściach dla zdrowia i urody.

Klub [nazwa firmy] to lokal o wysokim standardzie. Wszystkie sale są klimatyzowane. Klub posiada pełne zaplecze – przebieralnie oraz przestronne łazienki. Do dyspozycji klientów oddajemy barek zaopatrzony w suplementy dietetyczne oraz napoje chłodzące. W pobliżu znajduje się bezpłatny parking.

W klubie o powierzchni 300 m² mieszczą się trzy sale treningowe. Dwie z nich wyposażone są w sprzęt sportowo-rehabilitacyjny: maszyny oraz wolne obciążenia, np. hantle, sztangi. Trzecia sala służy do treningu aerobowo-siłowego przy użyciu urządzeń kardio (bieżnie elektryczne, orbitreki, masażery itp.). Klientom udostępniamy sprzęt renomowanej marki [nazwa firmy], charakteryzujący się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością.

Z myślą o komforcie naszych klientek przygotowaliśmy osobną strefę specjalistycznych stanowisk treningowych tylko dla kobiet. Różnorodność zajęć, od Jogi po zajęcia taneczne, pozwala na dostosowanie ćwiczeń do osobistych możliwości.

Ćwicz pod okiem fachowców, aby szybciej uzyskać efekty.
Zachęcamy do indywidualnego treningu z wykwalifikowanym trenerem. Ponadto oferujemy doradztwo żywieniowe, wszystko po to, aby pomóc Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę i sprawność fizyczną. Dbamy o dobre samopoczucie klientów także po treningu – możesz skorzystać z sauny, solarium lub oddać się kojącemu masażowi. Życzliwa atmosfera zapewnia komfort ćwiczącym. Nasi pracownicy służą radą w wyborze zabiegów, pokażą jak wykonać prawidłowo ćwiczenie, motywują do dalszych postępów. W klubie [nazwa firmy] nie jesteś sam!

Rabaty, zniżki okazjonalne, pokazy taneczne, drzwi otwarte – w klubie mamfirme.pl wciąż nowe atrakcje.
Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i płeć!

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą klubu.